AKTUALNOŚCI

23 listopada 2021

X Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo

„Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień.”

3 x 3 x 3  klasyczny hat trick jest niedzielnym osiągnięciem Judoków Kejza Team. Poprzeczka w niedzielne popołudnie była zawieszona bardzo  wysoko ponieważ na Mistrzostwach Miasta Mysłowice 2021 poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, gdyż tego dnia
w Mysłowicach  startowała bardzo liczna grupa zdolnych judoków z 29 klubów południowej Polski i nie tylko.

Trzy pierwsze miejsca - a wśród nich znalazła się Małgorzata  Bursztyka, która tego dnia pokazał na macie spryt
i konsekwencję.
Krzesimir Wawoczny wywalczył swój zasłużony złoty medal udowadniając, iż wskazówki trenera podczas walki są na miarę złota. Miłosz Kowalski konsekwencja, waleczność pozwoliły młodemu zawodnikowi wywalczyć upragnione pierwsze miejsce.

Trzy drugie miejsca klubu Kejza Team to również dobry wynik ponieważ siłę pokazały dziewczyny, które dzielnie tego dnia, srebrne medale wywalczyły Otylia Kwaśniewska i Maria Gosiewska oraz młody judoka Jan Mularczyk.

Brąz tego dnia wywalczyli Mateusz Kowalski, Fabian Meller oraz rodzynek płci przeciwnej Daria Chowaniec.

Współzawodnictwo to nie tylko zwycięstwa to również dojrzałość, konsekwencja, wyciąganie wniosków i pokora to elementy, które dają możliwość rozwoju.

Dziękujemy za odwagę, wytrwałość i konsekwencję: Hanna Kwaśniewska, Bartłomiej Sypniewski, Filip Szymura, Samuel Kmieciak

Łzy, złoć, waleczność  - nic więcej …. Wystarczy!!!

Gratulacje!!!

Serdecznie dziękujemy rodzicom którzy tego dnia dopisali swoja obecnością i gorącym dopingiem zagrzewali do wali każdego zawodnika. Dziękujemy!