JUDO CENTER CLUB

Obserwuj nas w social media:

Kontakt

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik
PAWILON - 1 piętro

575 510 005

kejzateamrybnik@gmail.com

" Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach"
 
Schody czasami bywają strome, lecz pokonanie każdego stopnia daję ogromną satysfakcję. 
 
Piękna słoneczna październikowa niedziela nie mogła być  normalną niedzielą, ponieważ 22 judoków z Kejza Team Rybnik,  podjęli wyzwanie jakim były kolejne zawody Ligi Południe w Bielsku Biała. 
 
Młodzi Judocy pokazali, że Klub Klejza Team dysponuje szerokim zapleczem utalentowanych Judoków, którzy potrafią się wspierać          w trudnych chwilach , jak również wspólnie cieszyć się z sukcesów.
   
Dziś w pełni zadowoleni mogą się czuć dwaj Judocy  Miłosz Kowalski   
i Fabian Meller, którzy zostawili całą  swoją konkurencję daleko w tyle zdobywając zasłużone  pierwsze miejsca.   GRATULACJE !!! 
 
Jednego małego stopnia jakże stromych schodów , nie udało się pokonać  dziś czwórce naszych reprezentantów  zajmując ostatecznie bardzo dobre drugie miejsce - Otylia Kwaśniewska , Anna Kuźnik, Małgorzata Bursztyka, Jan Mularczyk  GRATULACJE!!! 
 
Dziewczyny lubią brąz, lecz nie tylko dziewczyny ponieważ ten rodzaj kruszcu, w dzisiejszych zawodach zdobyli Marysia Gosiewska, Natalia Paprotny, Małgorzata Gosiewska, Hanna Kwaśniewska, Daria Chowaniec oraz Samuel Kmieciak, Mateusz Kowalski , Tomasz Kuźnik - GRATULACJE!!!  
 
 
Jeden mały krok od podium znaleźli się Szymon Walendzewicz i Bartłomiej Sypniewski (piąte miejsce).  Wierzymy głęboko, iż już na najbliższych zawodach również znajdą się na medalowej pozycji. Trzymamy Kciuki !!! 
 
 
Pozostali nasi Judocy Krzesimir Wawoczny, Stanisław Waluga, Mateusz Rygiel, Filip Szymura, Filip Marciniak i Agata Twardykus dzielnie walczyli, jednakże tego dnia konkurencja okazała się lepsza -  za odwagę i waleczne serca -  Dziękujemy!!! 
 
 
Grupa Wsparcia jak zwykle była bezkonkurencyjna.  Gorący emocjonujący doping tego dnia było słychać w każdym zakątku bielskiej hali,  dlatego  w imieniu każdego zawodnika oraz trenerów serdecznie dziękujemy rodzicom za doping i wsparcie. 
 
 
 
Wyniki:
 
Miłosz Kowalski
Fabian Meller
 
Otylia Kwaśniewska
Anna Kuźnik
Małgorzata Bursztyka
Jan Mularczyk
 
Marysia Gosiewska
Natalia Paprotny
Małgorzata Gosiewska
Hanna Kwaśniewska
Daria Chowaniec
Samuel Kmieciak
Mateusz Kowalski
Tomasz Kuźnik
 
Szymon Walendzewicz V miejsce
Bartłomiej Sypniewski V miejsce
 
Walczyli dzielnie i z całego serca:
Krzesimir Wawoczny, Stanisław Waluga, Mateusz Rygiel, Filip Szymura, Filip Marciniak i Agata Twardykus

POŁUDNIE Liga Judo (2 edycja)

10 października 2021

Strona główna

Wróć do artykułów

K.S. "Kejza Team" Rybnik