K.S. "Kejza Team" Rybnik

Zobacz na facebooku:

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

27 listopada 2023

Piotr KUCZERA Mistrzem POLSKI 2023

„VENI, VIDI, VICI” - PRZYBYŁEM, ZOBACZYŁEM, WYGRAŁEM (Juliusz Cezar)
 
Niczym nieustraszony gladiator z wielkim sercem do walk idący tylko po zwycięstwo, a zarazem profesor judo, który dokładnie wie co chce kiedy zrobić w każdej kolejnej akcji, tak można w jednym zdaniu określić fantastyczny występ Piotra Kuczery, który po raz „7” wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski 2023 GRATULACJE!!!
 
Piotr udowodnił po raz kolejny, iż w Polsce jest aktualnie najlepszy w swoim fachu wygrywając bezapelacyjnie cztery walki.
 
Bardzo cieszy fakt, że zdrowie dopisuje, forma zwyżkuje, a po kontuzjach nie ma już śladu.
Mistrzostwo Polski daje spokój na kolejne tygodnie, które będą wymagające i pracowite dla Piotra poprzez wyjazd do Japonii na kolejne treningi z światową czołówką i zawody Grand Slam w Tokio
Klubowy Tandem Kuczera – Kejza, jedzie w dobrym kierunku , kierunku jakim jest Paryż 2024 , w odpowiednim tempie do spełnienia marzeń.
 
 
W imieniu Piotra serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przybyli do hali AWF Katowice jak również tym którzy trzymali kciuki przed monitorami komputerów.
 
„Czasami zwycięzca jest po prostu marzycielem, który nigdy się nie poddał „ – (Nelson Mandela)
 
Gratulacje dla naszego trenera Artura Kejzy który znalazł się w 10-ce najlepszych Trenerów Polski za wyniki sportowe w 2022 i ostatecznie zdobył 2 miejsce.
Nagrodę otrzymał od Polskiego Stowarzyszenia Trenerów
 
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych Trenerów
 

 

kejzateamrybnik@gmail.com

575 510 005

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

PAWILON - 1 piętro

Kontakt

Obserwuj nas w social media:

JUDO CENTER CLUB