K.S. "Kejza Team" Rybnik

Zobacz na facebooku:

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

06 lipca 2021

PGE GiEK S.A. wspiera Judo!

Super Super jeszcze raz Super Jesteśmy mega szczęśliwi że po raz kolejny podpisaliśmy umowę o wsparcie naszego klubu z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (PGE GiEK)
 
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna jest jedną ze spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE - największego przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego w Polsce. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest wydobywanie węgla brunatnego oraz wytwarzanie energii elektrycznej. W skład PGE GiEK wchodzi 7 oddziałów zlokalizowanych na terenie 5 województw: Elektrownia Bełchatów, Elektrownia Turów, Elektrownia Opole, Zespół Elektrowni Dolna Odra, Elektrownia Rybnik, Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów i Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Centrala spółki znajduje się w Bełchatowie.
 
Przedsiębiorstwo jest największym producentem węgla brunatnego, którego wydobycie stanowi ponad 87% w skali kraju, a także największym wytwórcą energii elektrycznej w Polsce, pokrywającym ponad 39% zapotrzebowania na energię i dostarczającym niemal 47 tys. GWh energii elektrycznej rocznie do krajowego systemu elektroenergetycznego.
W 2020 r. oddziały PGE GiEK dostarczyły na rynki lokalne 5,31 mln GJ ciepła.
 
Jesteśmy mega wdzięczni że jesteście z nami!!!

kejzateamrybnik@gmail.com

575 510 005

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

PAWILON - 1 piętro

Kontakt

Obserwuj nas w social media:

JUDO CENTER CLUB