K.S. "Kejza Team" Rybnik

Zobacz na facebooku:

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

07 czerwca 2023

Nadchodzi ich czas...

Srebro i Brąz smakują ja złoto
JUDO Baltic CUP - Puchar Polski Młodzików/ek Gdynia 2023
 
Szczęśliwi z nutką niedosytu wyjeżdżamy z słonecznej Gdyni. Piątkowe popołudnie nasi Judocy spędzili w Gdyni relaksując się i ładując akumulatory przed sobotnimi bitwami. Relaks w porcie pozwolił przejść ścieżką edukacji obok statku muzeum „Dar Pomorza”, okręt marynarki wojennej, czy też oglądając ogromny pomnik „Żagle” na molu południowym.
 
Długo kazali czekać nasi Judocy abyśmy mogli wszyscy z zaciśniętymi kciuki śledzić poczynania trzy osobowego składu Kejza Team – Darii Chowaniec, Hanny Kwaśniewskiej i Miłosza Kowalskiego.
Pierwszą naszą medalistką tego dnia jest Daria Chowaniec , która przeszła jak burza ćwierćfinał i półfinał meldując się do wielkiego finału. W finale stoczyła wyrównany pojedynek walcząc nie tylko z przeciwniczką lecz również z urazem barku, ostatecznie zajmując II miejsce. Brawo Daria - Srebro !!!
 
Drugą naszą medalistką została Hania Kwaśniewska, która rundy kwalifikacyjnie przeszła bardzo pewnie potykając się w ćwierćfinale. W walkach repasażowych nie popełniła żadnego błędu i w sumie 6 walk, pozwoliło jej na wywalczenie trzeciego miejsca. Brawo Hania – Brąz !!!
 
Nasz rodzynek, wśród damskiej kadry klubowej Miłosz Kowalski tanio skóry nie sprzedał, walczył dzielnie, lecz musiał uznać wyższość przeciwników i ostatecznie po dwóch przegranych walkach zakończył zawody
 
Wyjeżdżamy z Gdyni szczęśliwy a zarazem z bagażem doświadczeń wiedząc, że każdy przeciwnik jest w zasięgu zawodników Kejza Team Rybnik.
Wszystkim serdecznie dziękujemy , którzy tego dnia trzymali kciuki, zjadali paznokcie przed monitorami komputerów.

 

kejzateamrybnik@gmail.com

575 510 005

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

PAWILON - 1 piętro

Kontakt

Obserwuj nas w social media:

JUDO CENTER CLUB