K.S. "Kejza Team" Rybnik

Zobacz na facebooku:

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

01 listopada 2021

Kuczerowie na medal

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko.” 

 

Dni 30 i 31 października 2021,  to kolejna karta historii  klubu Kejza Team Rybnik opisująca sukces.  Podczas Wojskowych Mistrzostw Świata Paryż 2021 po raz kolejny dwoje eksportowych reprezentantów naszego klubu Anna Kuczera i Piotr Kuczera udowodnili, iż są w mistrzowskiej formie zdobywając brązowe medale Wojskowych Mistrzostw Świata Paryż 2021.

 

Pierwsza na paryskim tatami zaprezentowała się  Anna Kuczera, w kategorii wagowej – 57kg, która również tego roku została bardzo mocno obsadzona zawodniczkami z najwyższej półki światowej.  Ania po emocjonującej walce półfinałowej (przegrana) z brazylijską wojowniczką nie poddała się, nie złożyła broni  a  wręcz przeciwnie, z jeszcze  większą determinacją przystąpiła do pojedynku o brąz – pokazała ,że jest prawdziwą wojowniczką, świadomą swojej wartości i umiejętności.   W walce o brąz Ania pokazała bardzo dobre dojrzałe Judo co pozwoliło jej wywalczyć brązowy medal. Zwycięstwo tym bardziej cenniejsze i przynoszące wiele radości i satysfakcji   ponieważ  Ania w pokonanym boju pozostawiła tegoroczną mistrzynię Polski.  

 

Niedzielne popołudnie, również należało do reprezentantów Klubu Kejza Team. Tym razem Piotr Kuczera w nowej kategorii wagowej -100kg pokazał, że na dobre zadomowił się w światowej czołówce pokazał  ,że aklimatyzację w nowej kategorii wagowej ma już za sobą i będzie walczyć o najwyższe cele.  Piotr tego dnia wziął przykład z żony, będąc prawdziwym wojownikiem przezwyciężającym słabości i realizujący cel.   Piotr po trzech emocjonujących bojach wywalczył zasłużony  brązowy medal.

 

Cała społeczność klubowa gratuluje Ani i Piotrowi kolejnego sukcesu jak również  życząc im,  i wierząc jednocześnie , że tegoroczny start w Paryżu jest przepowiednią realizacji celu Paryż 2024.  

kejzateamrybnik@gmail.com

575 510 005

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

PAWILON - 1 piętro

Kontakt

Obserwuj nas w social media:

JUDO CENTER CLUB