K.S. "Kejza Team" Rybnik

Zobacz na facebooku:

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

22 maja 2022

Klubowe Mistrzostwa BlazePod

“Wygrana to pokonanie samego siebie, własnego ciała, ograniczeń i obaw. Wygrana oznacza zmianę snu w rzeczywistość.” – Kilian Jornet Burgada

 

Ten cytat idealnie pasuje do wydarzenia, które miało miejsce 21 maja w klubie „Kezja Team”.  

Punktualnie o godzinie 11 rozpoczęły się  I Otwarte Mistrzostwa Rybnika w BlazePod, dla wszystkich członków
i sympatyków sportowej społeczności Kejza Team.

 

Klub Sportowy to nie tylko wyniki sportowe, to nie tylko ciężkie treningi, to nie tylko zawodnicy i trenerzy, to  cała społeczność  sportowa wokół, której toczy się życie, bez której Klub Sportowy stałby się tylko bezimiennym tworem, bez tożsamości , emocji, atmosfery, jednakże klub  „Kejza Team” niczym doświadczony ogrodnik pielęgnuje nie tylko owoc pracy jakim są wyniki sportowe, lecz doskonale wie gdzie ten owoc nabiera sił, dojrzewa, szuka wsparcia, dlatego też dba o całą integrację klubową poprzez wspólne współzawodnictwo, zabawę i śmiech,  angażując rodziców organizując turniej BlazePod.

 

Na zaproszenie do udziału w zawodach rodzice i sympatycy odpowiedzieli bardzo pozytywnie przybywając tłumnie i podchodząc do rywalizacji bardzo poważnie.

Turniej został rozgrywany w trzech kategoriach:

- Duety (Kobieta + Mężczyzna)

- Indywidualnie – Kobiety

- Indywidulanie – Mężczyźni

,a na pierwszą trójkę z każdej kategorii czekały okazałe nagrody – lecz tego dnia na pierwszym planie była dobra zabawa i integracja klubowa.

 

Frekwencja w poszczególnych kategoriach byłą tak duża, iż aby wejść do walki do strefy medalowej należało przejść minimum trzy rundy kwalifikacyjne.

Warto podkreślenia jest fakt iż nad całością zmagań rywalizacji sportowej – sędzia główny- czuwała znakomita zawodniczka naszego klubu Anna Kuczera żona aktualnego Wicemistrza Europy Piotra Kuczery.

Rodzice naszych zawodników pokazali ogromną wolę walki, dali pozytywny przykład dla swoich dzieci, że warto uprawiać sport i brać udział w rywalizacji sportowej, przełamując swoje bariery, nie odpuszczając centymetra maty
i sekundy czasu.

 

Ogromne brawa i ukłony dla zwycięzców każdej kategorii  jak również  wszystkich uczestników ponieważ tego dnia  wszyscy jesteśmy  Mistrzami!

 

Wielkie podziękowania dla firmy Leon która ufundowała wartościowe nagrody.

 

Dziękujemy wszystkim, że jesteście z nami i wspieracie nasz klub, takimi akcjami dajecie nam ogromną energię
do dalszego działania i rozwoju.

Wielkie podziękowania i ukłony przesyłamy Pani Ani, która sprawiła, że medale tego dnia miały słodki charakter.  

 

A na koniec dla Was Rodzice i Trenerzy Michał Rzeszutek, Ania Kuczera, Krzysztof Korga, Przemek Frysztacki i Zuzia Komarek ogromne podziękowania za to, że jesteśmy mega wielką sportową rodziną.

 

Po zakończeniu rywalizacji sportowej cała rodzina sportowa klubu „Kejza Team” przeniosła się na integracyjne ognisko, gdzie były kontynuowane emocjonujące rozmowy o rozegranym turnieju BlazePod jak również była kontynuacja rywalizacji sportowej, między innymi podczas przeciągania liny.  

 

Pozdrawiamy wszystkich wierząc, iż w kolejnym roku frekwencja będzie równie wysoka.

kejzateamrybnik@gmail.com

575 510 005

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

PAWILON - 1 piętro

Kontakt

Obserwuj nas w social media:

JUDO CENTER CLUB