K.S. "Kejza Team" Rybnik

Zobacz na facebooku:

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

17 lipca 2023

DB Cargo Polska wspiera judo

Miło nam Państwa poinformować że naszym nowym partnerem klubu została firma DB Cargo Polska która będzie nas wspierała
 
Jesteśmy bardzo szczęśliwi że jesteście z nami
 
DB Cargo Polska od 2009 roku jest obecna na polskim rynku logistyczno-transportowym zapewniając krajowe i międzynarodowe rozwiązania transportowo-logistyczne, realizowane we współpracy z międzynarodową siecią niemieckiego DB Cargo AG.
Wykorzystując wieloletnie know-how oraz ogromne doświadczenie, jest wiarygodnym i solidnym partnerem dla klientów z każdej branży, o różnych potrzebach szeroko pojmowanych rozwiązań transportowo-logistycznych.
Grupa DB Cargo Polska to także DB Cargo Spedkol specjalizujący się w spedycji, obsłudze terminali oraz pociągów liniowych, a także DB Port Szczecin uzupełniający ofertę transportów kolejowych.
Fundamenty działalności DB Cargo Polska stanowią kolejowe transporty towarowe, które od początku istnienia spółki, bardzo dynamicznie były rozszerzane o kolejne linie usług, co stanowiło odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku oraz wyznaczało trendy rozwoju całej branży, a z DB Cargo Polska tworzyło dostawcę gotowego sprostaniu najbardziej wymagającym przedsięwzięciom logistyczno-transportowym.
 

 

kejzateamrybnik@gmail.com

575 510 005

ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

PAWILON - 1 piętro

Kontakt

Obserwuj nas w social media:

JUDO CENTER CLUB