Aktualności

Krzysztof Czupryna PIERWSZY w Berlinie!

Wczoraj odbył się turniej European Cosmopolitan Judo Masters 2018. Polskę reprezentowały 2 zaprzyjaźnione kluby KejzaTeam Rybnik oraz Nastula Judo Club!
Z naszego klubu startował Krzysztof Czupryna, który po 3 wygranych walkach zdobył złoty medal w kategorii 66kg. oraz grupie M4!
Sezon Masters uważamy za otwarty!

Dodano: 2018-02-25

Anna Borowska piąta na Grand Slamie w Düsseldorfie!

Po dwóch wygranych pojedynkach w ćwierćfinale spotkała się z Rosjanką Anastasiią KONKINĄ. Regulaminowym czas walki nie przyniósł rozstrzygnięcia i Ania w dogrywce musiała uznać wyższość rywalki.
Po tej porażce trafiła do repasaży, gdzie pokonała multimedalistkę i doświadczoną zawodniczkę Miryam ROPER, sklasyfikowana na 7 miejscu światowego rankingu!
W walce o brąz spotkała się z Sarah Leonie CYSIQUE, która w tym dniu okazała się lepsza.
Serdecznie gratulujemy!

Nagroda Marszałka Województwa dla Piotrka

Miło nam poinformować, że w sobotę Piotr Kuczera otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego za brązowy medal Mistrzostw Europy Młodzieży! Zapraszamy również do zobaczenia po godzinach Piotr Kuczera

Dodano: 2018-02-22

Nabór do klasy sportowej

Zapraszamy wszystkich naszych zawodników do zapisania się do klasy sportowej!!! Judo-piłka nożna-lekkoatletyka bądź sprawny!!!

Dodano: 2018-02-19

Wiola Kuczera trzecia na Gran Prix Ostrawa!

Czwórka naszych reprezentantów wraz z Trenerem Michałem Rzeszutkiem uczestniczyła w międzynarodowym turnieju w Ostrawie. Najlepiej wypadła Wiola, która po 4 walkach zdobyła brązowy medal.
Niestety Patrycja Stachowska, Kuba Stachowski oraz Rafał Szopniewski odpadli w eliminacjach, ale zdobyli nowe doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243