Aktualności

Zapraszamy rodziców i zawodników na wspólną Wigilię

Zarząd Klubu ma zaszczyt zaprosić rodziców i zawodników na wspólną Wigilię, która odbędzie się dnia 21.12.2016 o godzinie 19:00 w siedzibie klubu.

Dodano: 2016-12-11

Całe podium Mistrzostw Polski dla Kejza Team. Walendzewicz - złoto, Czupryna - srebro i Bierza -brąz

Weterani Kejza Team Rybnik zakończyli w sobotę sezon startowy 2016 udziałem w XVI Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w Sobótce. Zgarnęli komplet medali – złoty srebrny i brązowy. W kategorii M1 (wiek od 30 do 34 lat) w wadze do 90 kg zwyciężył Mariusz Walendzewicz (nauczyciel w Technikum Informatycznym), który w finale po zażartej walce pokonał swojego stałego rywala, ustalając tym samym stan ich bezpośrednich pojedynków na 5:2. W kategorii M4 (45-49 lat) w wadze do 73 kg Krzysztof Czupryna (fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki) zdobył medal srebrny. Ostatecznie po pięciu pojedynkach uległ w finale zawodnikowi z Ukrainy, z którym tego dnia stoczył zwycięski pojedynek w eliminacjach. W tej samej kategorii wiekowej w wadze do 66 kg Andrzej Bierza ( nadsztygar w kopalni ROW RUCH Rydułtowy) zajął III miejsce. Sukces jest o tyle cenny, że startował on z urazem stawu barkowego. W turnieju nie brał udziału Maciej Marzec (Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych firmy AlzaCargo) kategoria M2, który na niedawnym – zwycięskim dla niego - turnieju w Czechach doznał urazu kolana.

Wizyta Wiceprezydenta Piotra Masłowskiego

W dniu wczorajszym nasz klub odwiedziły władze Rybnika w osobie Wiceprezydenta Piotra Masłowskiego. Cieszymy się, że miasto o nas pamięta i wspiera w budowaniu mocnego klubu gdzie ciężką pracą hartujemy nasze ciała i ducha. Dziękujemy za wsparcie i odwiedziny - zapraszamy na wspólny trening.

Dodano: 2016-12-09

Mikołaj w Kejza Team

W dniu wczorajszym wielkie święto(szczególnie naszych najmniejszych pociech). I z tej okazji również w Kejza Team można było spotkać owego świętego, który obdarował wszystkie dzieci słodyczami.

Dodano: 2016-12-07

Kolejna grupa i trening "Rodzice i dzieci razem na macie"

Cieszymy się, że na dzisiejszym wspólnym treningu było jeszcze więcej osób niż wczoraj. Trening upłynął nam na wspólnej zabawie i integracji - myślę, że to bardzo dobrze spędzony czas ze swoimi pociechami. Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii. Dzisiaj również był filmik który dostępny jest po linkiem film

Dodano: 2016-12-02

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940