Aktualności

Medale na międzynarodowym turnieju w Ostravie

Kejza Team Rybnik na międzynarodowym turnieju w Ostrawie! 2 medale i V miejsce zgarnięte! W sobotę 25 lutego. Czworo reprezentantów Naszego klubu wystartowało na turnieju w Czechach by poczuć na "własnej skórze" nowe przepisy i zrobić mocny trening. Łukasz Wala (gościnnie w 81kg) i Bartek Andrzejewski (66 kg) zdobyli brązowe medale! Wiola Kuczera (63 kg) wywalczyła V miejsce. Startowała również Patrycja Stachowska (52 kg), która przegrała 1 walkę i odpadła z turnieju. Zapraszamy również do oglądania krótkiego filmu z zawodów film oraz do czytania artykułu Rybnik.com.pl o sukcesach "Kejza Team" artykuł

Dodano: 2017-02-28

27 i 28 lutego wspólny trening - dzieci i rodzice - zapraszamy

W najbliższy poniedziałek i wtorek zapraszamy rodziców na wspólny trening ze swoimi pociechami.

Dodano: 2017-02-25

Piotr Kuczera - człowiekiem roku w kategorii Sport

Miło nam poinformować, że Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl 2016 w kategorii sport został Piotr Kuczera. Zapraszamy do artykułu, który się ukazał na stronach tego portalu artykuł

Dodano: 2017-02-24

Firma Leon lokalny dostawca Internetu wspiera nasz klub

Miło nam poinformować że nowym partnerem klubu została firma LEON z Rybnika. Bardzo nas cieszy ten fakt szczególnie, że w przyszłym tygodniu w naszym klubie zostanie uruchomiony hostspot, właśnie dzięki Leon-owi. Zapraszamy na stronę leon.pl

Dodano: 2017-02-22

Mamy złoto - Puchar Świata w Rzymie

W dniu dzisiejszym w Rzymie odbywał się Puchar Świata. Piotrek Kuczera zdobył złoty medal pokonują w finale SAFGULIYEV Tural (Azerbejdżan). Walkę finałową można zobaczyć tutaj

Dodano: 2017-02-19

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243