Aktualności

XX Hungarian Open Masters Judo CHampionship 2018

25 marca w Százhalombatta (Węgry) odbyły się już dwudzieste międzynarodowe mistrzostwa Węgier. Nasi Weterani jak zwykle stanęli na wysokości zadanie i zdobyli srebro (Mariusz Walendzewicz w kat. 81kg) oraz złoto (Krzysztof Czupryna kat. 66kg) - Gratulacje!! artykuł Rybnik.com.pl

Dodano: 2018-03-28

Zuzia Komarek DRUGA na Akademickich Mistrzostwach Polski!

25 marca podczas Akademickich Mistrzostw Polski nasza zawodniczka Zuzia Komarek wywalczyła srebrny medal reprezentując uczelnie AWF Katowice!
Zuzia pewnie wygrała 3 walki i dopiero w finale uległa liderce i Mistrzyni Polski w kategorii 52kg Karolinie Pieńkowskiej!
Dodatkowo drużynowo uczelnia zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej!
GRATULACJE!

Dodano: 2018-03-26

Paweł Kejza V w Sarajewie!

Na Pucharze Europy Juniorów w Sarajewie Paweł Kejza zajął piąte miejsce! Jest to pierwszy start Pawła w tym roku na Pucharze Europy i od razu zajmuje punktowane miejsce! Mamy nadzieję, że to dopiero początek sukcesów międzynarodowych Pawła! Gratulujemy!

Zajęcia z rodzicami

Przedstawiamy Państwu plan zajęć z rodzicami w tym miesiącu!
Środa 28.03 - grupa 6 i 7
Czwartek 29.03 - grupa 4 i 5
Piątek 30.03 - grupa 2 i 3
Zapraszamy Państwa Serdecznie i życzymy super zabawy z Waszymi pociechami.

Dodano: 2018-03-23

Międzynarodowy Turniej dzieci w Sosnowcu

Międzynarodowy Turniej Judo Juniorów/ek Młodszych, Młodzików i Dzieci w Sosnowcu! Dziesięcio osobowa grupa zawodników wystartowała w zawodach zdobywając następujące miejsca: