Aktualności

Rybnicka Gala Sportu

W dniu 11 maja odbyła się rybnicka Gala Sportu, na której podsumowany został rok 2016. Z naszego klubu za wyniki z zeszłego roku wyróżnienie otrzymało 5 osób:
- Piotr Kuczera
- Anna Borowska
- Paweł Kejza
- Łukasz Wala
- Wioletta Kuczera
Nominowani z Kejza Team: - W kategorii Najlepszy Sportowiec Miasta Rybnika w kategorii senior był Piotr Kuczera. W zeszłym roku te kategorię wygrał, natomiast w tym roku zwyciężyła rybnicka szachistka Karina Szczepkowska. - W kategorii Najlepszy Trener Miasta Rybnika nominacje otrzymał Artur Kejza. Trener również wygrał w zeszłym roku tą kategorię, a w tym roku zwyciężył trener jujitsu Mariusz Wowra. - W kategorii Najlepszy junior /młodzieżowiec nominowana została Anna Borowska, która także tryumfowała w tej kategorii w roku poprzednim. W tym roku nagrodę odebrała judoczka Julia Kowalczyk. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych, nominowanych oraz zwycięzców poszczególnych kategorii

Dodano: 2017-05-15

Kejza Team "na trzepaku"

Dzisiaj nasz klub KEJZA TEAM Rybnik został zaproszony na imprezę "BIBLIOTEKA NA TRZEPAKU-BAJKOLANDIA" Serdecznie dziękujemy za zaproszenie bo mogliśmy dzieciom zaprezentować naszą ukochaną dyscyplinę JUDO. Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia rybnik.com.pl. Ukazał się również reportaż regionalnej telewizji reportaż

Dodano: 2017-05-09

Zajęcia Judo dla dorosłych - Zapisy

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy zajęcia Judo dla osób dorosłych. Treningi będą się odbywały we wtorki od 20:45 do 21:45 oraz czwartki od 19:45 do 21:15. Zajęcia będzie prowadził trener Michał Rzeszutek oraz Artur Kejza. Pierwsze zajęcia odbędą się 9 maja, zapisy pod numerem telefonu 575510005.
Dla byłych zawodników Judo wstęp wolny.
Składka członkowska dla rodziców dzieci trenujących 40zł/miesięcznie,
dla nowych zawodników 80zł/ miesięcznie.

Dodano: 2017-05-03

Krzysztof Czupryna Mistrzem włoch

W miniony weekend również Krzysztof Czupryna zdobywa dla Polski i Klubu "Kejza Team " Rybnik ZŁOTY medal w turnieju CITTA MURATA ITALIA 2017 Weteranów M4 66kg ( wszystkie walki wygrane przed czasem ) Wielki Gratulacje! Rybnickie judo zna cała Europa i Świat!!!

Młodzieżowy Mistrz Polski - Piotr Kuczera

W miniony weekend (29.04.2017) Piotr Kuczera sięga po 6 złoto Mistrzostw Polski. Piotrek został również wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Nasz zawodnik walczył również w drużynie AZS Gliwice gdzie zdobył 3 miejsce (drużynowo) wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem.

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243