Aktualności

Puchar Europy Juniorów

"Kejza Team" na Pucharze Europy Juniorów/ek Praga 2017, 22 i 23 lipca walczyliśmy w Pradze nasi zawodnicy dostali super lekcje od zagranicznych zawodników co będzie procentować na przyszłość!!!
Paweł Kejza kat 100kg 7 miejsce
Łukasz Wala-start kat 73kg
Zuzanna Komarek-start kat 57kg
Dziękujemy miastu Rybnik za to że możemy się rozwijać!!! Rybnik.eu-Miasto oraz naszym sponsorom:
MaxBud Centrum kostki brukowej
Kolejarz Best For You

Dodano: 2017-07-25

Brąz Anny Borowskiej w Pucharze Europy

Anna Borowska w ostatnim turnieju kontrolnym przed Mistrzostwami Świata zdobywa brązowy medal! Ania stoczyła 4 pojedynki z czego 3 pewnie wygrała przed czasem. Niestety w walce półfinałowej lepsza okazała się zawodniczka z Włoch, natomiast w walce o brązowy medal Ania pewnie wygrała z Sakiną Zayirova z Azerbejdżanu. Gratulacje!! Film z dekoracji dekoracja

Dodano: 2017-07-23

Piotr Kuczera zdobywa brązowy medal Pucharu Europy

BRAWO!!! Piotr Kuczera przed Mistrzostwami Świata w ostatnim turnieju kontrolnym zdobył brązowy medal w Pucharze Europy Seniorów, które odbyły się w SAARBRÜCKEN, NIEMCY Piotrek stoczył 6 walk z czego jedną przegrał, a pozostałe wygrał. Cieszy wygrana o brązowy medal z Toth Krisztianem, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy Seniorów. Jeszcze raz wielkie gratulacje. Zapraszamy do krótkiego artykułu na stronie Polskiego Związku Judo artykuł Jedna z walk Piotrka z MEIER Tobias (SUI) zakończona rzutem de ashi barai walka

Dodano: 2017-07-16

Puchar Europy Juniorów Gdynia

Zuzanna Komarek zdobyła V miejsce!
Pokonała 3 zawodniczki i uległa w 2 pojedynkach z dwoma późniejszymi medalistkami! Brawa dla Zuzi! Następnym razem będzie medal.
Reprezentował nas również Łukasz Wala, który po prawie 7 minutowym pojedynku uległ Belgowi jednak walczył dzielnie!
W wadze do 100 kg rywalizował Paweł Kejza. Swoją pierwszą walkę zakończył zwycięsko ipponem, niestety w drugiej walce uległ Rosjaninowi i odpadł z turnieju. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem portalu rybnik.com.pl artykuł

Dodano: 2017-07-13

Pozdrowienia z Gdynii

Grupa pierwsza od poniedziałku trenuje na międzynarodowym campie po Pucharze Europy w Gdyni. Dzisiaj ostatni trening.
Dziękujemy za wsparcie Miastu Rybnik bez którego nie moglibyśmy uczestniczyć i rywalizować całą pierwszą grupą z zagranicznymi ekipami!

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940