Aktualności

Młodzieżowy Mistrz Polski - Piotr Kuczera

W miniony weekend (29.04.2017) Piotr Kuczera sięga po 6 złoto Mistrzostw Polski. Piotrek został również wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Nasz zawodnik walczył również w drużynie AZS Gliwice gdzie zdobył 3 miejsce (drużynowo) wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem.

Dodano: 2017-05-03

Tak PZJ skreśla Mistrzów naszego kochanego sportu!

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy. Wiecie, że zawsze brałem pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Nic się w tej kwestii nie zmieniło, dlatego muszę przeprosić Was wszystkich ... więcej

Dodano: 2017-04-26

Przerwa w zajęciach w długi weekend majowy

W dniach od 1 do 3 maja zajęcie nie będą się odbywały z powodu długiego weekendu

Srebrny Medal Drużynowych Mistrzostw Europy dla Polek w tym Ani Borowskiej

Mistrzostwa Europy w Warszawie już za nami! Indywidualnie w czwartek wystartowała Anna Borowska. Stoczyła emocjonujący pojedynek z rozstawioną z nr 2 na tym turnieju Norą Gjakova (KOS). Prowadziła pojedynek na 3 wazari, jednak 10 sekund przed końcem walki padła na ippon i odpadła z turnieju. W sobotę Piotr Kuczera pierwszą walkę wygrał rzucając na wazari w dogrywce Zilke Petera (SVK). Kolejny pojedynek stoczył z Khalmurzaevem Khusenem rozstawionym na turnieju z nr 3 (RUS). Niestety przegrał przez wazari i odpadł z turnieju. W niedzielę odbyły się zawody drużynowe. Drużyna damska zdobyła Vice Mistrzostwo Europy! W drużynie startowała nasza reprezentantka Anna Borowska (-57 kg). Piotr Kuczera (- 90 kg) walczył w drużynie męskiej w meczu z Węgrami i pokonał Vera Gabor, niestety mecz Polacy przegrali 2:3 i odpadli z rywalizacji. Trener Kejza podsumował start swoich zawodników: "Cieszę się że mam super zawodników co oddają serce do treningu i zawodów!" Dziękujemy wszystkim kibicom za super doping i że byliście z nami! Zapraszamy do zapoznania się z artykułem rybnik.com.pl artykuł Zapraszamy również do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez tvp3 Katowice materiał

Dodano: 2017-04-24

KejzaTeam z medalami na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji Judo Masters 2017.

Sobota 22 kwietnia 2017 r. w kalendarzu Masterów była bogata w wydarzenia – w Europie odbywało się aż 6 imprez różnej rangi: w Niemczech, Rosji, Irlandii, Słowacji, we Francji i na Ukrainie. Mastersi z KejzaTeam pojechali na Mistrzostwa Słowacji do Povazskiej Bystricy, gdzie zdobyli 2 medale: Mariusz Walendzewicz (M2 90kg) ZŁOTY oraz Krzysztof Czupryna (M4 73kg) SREBRNY. Warto nadmienić, że Krzysztof Cz. walczył w wyższej kategorii wagowej… BRAWO! W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników z 16 krajów. Prezentacja

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334