PARTNERZY 

  RYBNIK    ul. Grunwaldzka 46    

   575 510 005

16 maja 2021r to kolejna pracowita niedziela w wykonaniu młodych judoków Kejza Team Rybnik.

W trzynasto osobowym składzie na tatami w Bielsku Białej podczas zawodów Grand Prix Południe stoczyli emocjonujące walki, ciesząc się z wygranych i z pokorą podchodząc do porażek, pokazując twardy charakter w każdej walce.

 

Dziś debiut w zawodach zaliczyła Bursztyka Małgorzata zajmując wysokie 5 miejsce jak również Maja Ochojska ,która walczyła dzielnie , przy okazji wiele się ucząc od bardziej doświadczonych zawodniczek.

 

Otylia Kwaśniewska odniosła kolejny sukces powtarzając osiągnięcie z przed tygodnia pokonując swoje rywalki i zdobywając I MIEJSCE w kategorii U10 -28kg.

Jan Mularczyk natomiast nie pozostawił wątpliwości kto dziś był najlepszy w kategorii MU 12-42kg zdobywając I miejsce.

 

Srebro w dzisiejszych zawodach wywalczyła Marysia Gosiewska zdobywając kolejne cenne doświadczenie oraz Krzesimir Wawoczny , który znalazł pogromcę dopiero w finale.

 

 

Brązowe medale z zawodów w Bielsku Białej wywalczyli -  Dawid Lukanek,  który przy odrobinie szczęścia walczyłby w finale.

Hanna Kwaśniewska wyciągnęła odpowiednie wnioski z poprzednich zawodów i dziś pokazała dobre Judo wygrywając trzy pojedynki i ponosząc jedną porażkę.

Daria Chowaniec po wygranej pierwszej walce , rozbudziła nadzieję, jednakże pozostałe rywalki postawiły twarde warunki.

 

Ocierając się o podium i zajmując ostatecznie piąte miejsca zajęli Sypniewski Bartek, Sypniewski Antoni, Bursztyka Małgorzata.

 

Dzielnie walczyli reprezentując barwy Klubu Kejza Team Rybnik Maja Ochojska, Gaspar Kudzia, Samuel Kmieciak.

 

 

Dziękujemy rodzicom za SUPER doping i wsparcie jak również Miastu Rybnik.