PARTNERZY 

  RYBNIK    ul. Grunwaldzka 46    

   575 510 005

 

 

Nasi reprezentanci Polski zawodnicy  Ania i Piotr razem z Trenerem Arturem kończą ostatni dzień Campu w Tata🇭🇺 na Węgrzech w zorganizowanym przez Europejską Unię Judo campie OTC „Going for Gold”.

 

Wraz z 9 innymi drużynami narodowymi  między innymi:  Gruzja, Mołdawia, Słowacja, Słowenia, Węgrzy, Austria, Belgia, Estonia, Australia.

 

 

Ania i Piotr wykonali kolosalną pracę, by jak najlepiej przygotować się i godnie reprezentować nasz klub i nasze Miasto w Mistrzostwach Świata 2021 , które odbędą się na początku czerwca w Budapeszcie!  

 

 

Głównym celem zgrupowania w Olimpijskim Ośrodku Treningowym  było stoczenie dużej liczby ciężkich walk sparingowych z narastającym zmęczeniem fizycznym i psychicznym.  

Nasi zawodnicy stoczyli podczas zgrupowania ponad 50 walk, które pozwoliły na szlifowanie formy przed Mistrzostwami Świata. 

 

Camp był  ostatnim  mocnym akcentem przygotowań przed jakże ważnym wyzwaniem jakim jest udział w  Mistrzostwach Świata.

Bardzo  cieszymy się że po tak długim okresie nieobecności  nasz trener klubowy  Artur Kejza  miał możliwość uczestniczyć na tym etapie   z naszymi zawodnikami w  przygotowaniach.