Sponsorzy


Sponsorami klubu są

ERBUD - Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane ERBUD sp. z o.o. jest firmą działającą od 1991r. specjalizującą się w realizacji obiektów kubaturowych i przemysłowych w systemie „zaprojektuj-wybuduj” – jako generalny wykonawca inwestycji.

Strona www

MaxBud jako centrum kostki brukowej zajmuje się nie tylko jej handlem, ale także kompleksową obsługą przedsiębiorstw i klientów indywidualnych w sferze doradztwa, projektowania, wykonawstwa oraz dostaw materiałów betonowych i kamiennych.

Strona www

KOLEJARZ-BEST FOR YOU - Ośrodek zawiera pokoje w wysokim standardzie, zlokalizowane w głębi natury, wśród alei drzew, łąk i pól. Zapewnią one Państwu spokojny i przede wszystkim udany wypoczynek. Otaczająca budynek przyroda pozwoli zrelaksować się i naładować pozytywną energią płynącą z tego miejsca.

Strona www

Wspierają nas również

"Jesteśmy największym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym w regionie, który stale inwestuje w rozwój sieci światłowodowej. Do tej pory wybudowaliśmy blisko 700 km światłowodu. To tyle ile wynosi odległość między Śląskim a Bałtykiem. Stale inwestujemy w rozwój sieci, by jak najwięcej osób w regionie miało dostęp do Internetu światłowodowego, a także telewizji cyfrowej. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać Kejza Team Judo!
Zapraszamy na naszą stronę www.leon.pl oraz profil na facebooku https://www.facebook.com/LeonInternet/"


Firma "Viktorex" prowadzi sprzedaz narzedzi i przyrządów do obróbki skrawaniem, narzędzi pomiarowych oraz artykułów BHP

Strona www

Aneta Weronika Gajos – z wykształcenia metodyk języka angielskiego oraz oligofrenopedagog. Z zamiłowania malarka. Artystyczna dusza mieszkająca w Rybniku, a pochodząca z Radlina i od wielu lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radlinie. Od 2002 roku jest członkiem Grupy Twórców Nieprofesjonalnych „Pasja” działającej w tymże ośrodku. Poszukując możliwości artystycznego wyrażenia samej siebie przeszukiwała liczne dziedziny sztuki od ceramiki poprzez projektowanie biżuterii do malarstwa. I właśnie w malarstwie znalazła swoje największe pasje – akwarele oraz enkaustykę. Lekkość, elegancja i nieprzewidywalność jakie towarzyszą tym technikom urzekły ją najbardziej. W swoich pracach skupia się przede wszystkim na malarstwie botanicznym, a inspiracje do malowania zawsze zbiera podczas bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Jej prace można oglądać na wielu wystawach grupowych oraz w galeriach jak również na wystawach indywidualnych indywidualnej. Laureatką kilku konkursów malarskich. W wolnych chwilach prowadzi warsztaty rękodzieła artystycznego i enkaustyki oraz bierze udział w projektach body-painting’u jako malarka oraz modelka.

Strona www

PHU "KAMIR ART & DESIGN" - Autoryzowany Punkt Sprzedaży Farb
Stylizacje-Aranżacje Wnętrz i Elewacji
44-200 Rybnik, Ul.Mikołowska 40
tel.(32) 44 48 444,607 96 25 46

Strona www

GRAFNET REKLAMA • DRUK. Produkcja reklam zewnętrznych i wewnętrznych, oklejanie pojazdów, poligrafia i materiały drukowane. Kompleksowa realizacja zleceń, począwszy od pomysłu, poprzez projekt, konsultacje i doradztwo, a skończywszy na dostarczeniu lub montażu gotowego produktu:

Strona www

Od 25 lat, jako księgowa prowadząca księgi różnych organizacji pozarządowych przyglądam się wzrostowi wymagań względem organizacji, które jeszcze nie dawno bez większego problemu prowadziły swoją uproszczoną dokumentację i pozyskiwały środki zewnętrzne z budżetu. Dziś niejednokrotnie nie otrzymują ich z tzw. szeroko rozumianych "przyczyn formalnych" popełnianych przy składaniu wniosków czy ich rozliczaniu. Ponadto przepisy podatkowe i zapisy ustaw często ulegają zmianie. Władze i czynni członkowie takich organizacji w tym momencie niejednokrotnie zniechęcają się do dalszego działania.

Strona www
Kejza Team Rybnik