Sponsorzy


Sponsorami klubu są

ERBUD - Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane ERBUD sp. z o.o. jest firmą działającą od 1991r. specjalizującą się w realizacji obiektów kubaturowych i przemysłowych w systemie „zaprojektuj-wybuduj” – jako generalny wykonawca inwestycji.

Strona www

MaxBud jako centrum kostki brukowej zajmuje się nie tylko jej handlem, ale także kompleksową obsługą przedsiębiorstw i klientów indywidualnych w sferze doradztwa, projektowania, wykonawstwa oraz dostaw materiałów betonowych i kamiennych.

Strona www

KOLEJARZ-BEST FOR YOU - Ośrodek zawiera pokoje w wysokim standardzie, zlokalizowane w głębi natury, wśród alei drzew, łąk i pól. Zapewnią one Państwu spokojny i przede wszystkim udany wypoczynek. Otaczająca budynek przyroda pozwoli zrelaksować się i naładować pozytywną energią płynącą z tego miejsca.

Strona www

Wspierają nas również

"Jesteśmy największym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym w regionie, który stale inwestuje w rozwój sieci światłowodowej. Do tej pory wybudowaliśmy blisko 700 km światłowodu. To tyle ile wynosi odległość między Śląskim a Bałtykiem. Stale inwestujemy w rozwój sieci, by jak najwięcej osób w regionie miało dostęp do Internetu światłowodowego, a także telewizji cyfrowej. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać Kejza Team Judo!
Zapraszamy na naszą stronę www.leon.pl oraz profil na facebooku https://www.facebook.com/LeonInternet/"


Firma "Viktorex" prowadzi sprzedaz narzedzi i przyrządów do obróbki skrawaniem, narzędzi pomiarowych oraz artykułów BHP

Strona www

Aneta Weronika Gajos – z wykształcenia metodyk języka angielskiego oraz oligofrenopedagog. Z zamiłowania malarka. Artystyczna dusza mieszkająca w Rybniku, a pochodząca z Radlina i od wielu lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radlinie. Od 2002 roku jest członkiem Grupy Twórców Nieprofesjonalnych „Pasja” działającej w tymże ośrodku. Poszukując możliwości artystycznego wyrażenia samej siebie przeszukiwała liczne dziedziny sztuki od ceramiki poprzez projektowanie biżuterii do malarstwa. I właśnie w malarstwie znalazła swoje największe pasje – akwarele oraz enkaustykę. Lekkość, elegancja i nieprzewidywalność jakie towarzyszą tym technikom urzekły ją najbardziej. W swoich pracach skupia się przede wszystkim na malarstwie botanicznym, a inspiracje do malowania zawsze zbiera podczas bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Jej prace można oglądać na wielu wystawach grupowych oraz w galeriach jak również na wystawach indywidualnych indywidualnej. Laureatką kilku konkursów malarskich. W wolnych chwilach prowadzi warsztaty rękodzieła artystycznego i enkaustyki oraz bierze udział w projektach body-painting’u jako malarka oraz modelka.

Strona www

PHU "KAMIR ART & DESIGN" - Autoryzowany Punkt Sprzedaży Farb
Stylizacje-Aranżacje Wnętrz i Elewacji
44-200 Rybnik, Ul.Mikołowska 40
tel.(32) 44 48 444,607 96 25 46

Strona www


Od 25 lat, jako księgowa prowadząca księgi różnych organizacji pozarządowych przyglądam się wzrostowi wymagań względem organizacji, które jeszcze nie dawno bez większego problemu prowadziły swoją uproszczoną dokumentację i pozyskiwały środki zewnętrzne z budżetu. Dziś niejednokrotnie nie otrzymują ich z tzw. szeroko rozumianych "przyczyn formalnych" popełnianych przy składaniu wniosków czy ich rozliczaniu. Ponadto przepisy podatkowe i zapisy ustaw często ulegają zmianie. Władze i czynni członkowie takich organizacji w tym momencie niejednokrotnie zniechęcają się do dalszego działania.

Strona www

FOTOTAPETY * PANELE KUCHENNE * ŚWIECE ZAPACHOWE WOODWICK * PLAKATY * PODUSZKI * STYL SKANDYNAWSKI

Strona www

Powstaliśmy w 2014 roku. Od razu z naszym pierwszym, dla wielu "gimbusiarskim" wzorem weszliśmy z hukiem w podziemny, streetwearowy rynek. Stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ naszych ubraniach. Chcemy pokazać, że można robić ciuchy w konkurencyjnych cenach, a na dodatek lepszej jakości niż inni. CO NAS RÓŻNI? TO NAS RÓŻNI!

Strona www

Sztandarową marką koncernu Rettig ICC jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki: płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kanałowe, kolumnowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i system rurowy.

Strona www

Kejza Team Rybnik