Aktualności

Warsaw Judo Open

Największy turniej w Polsce Warszawa 2017 za nami!!! W tych zawodach brało udział 1807 zawodników!!! Najlepiej z naszego klubu wypadli; Paweł Kejza Brązowy medal 100kg junior U20 Łukasz Wala V miejsce kat 73kg junior U20 wielkie pochwały należą się Łukaszowi który wygrał 4 pojedynki z 6 widać postępy u tak młodego zawodnika!!!

Dodano: 2017-10-09

Badania lekarskie

Wszyscy członkowie naszego klubu mają możliwość zapisania się do lekarza sportowego, który przyjmuje w siedzibie naszego klubu.

Obowiązujące badania to EKG, morfologia i mocz. Badania te wykonuje się raz na rok.

Lekarz wydaje orzeczenie o zdolności na pół roku. Książeczki do nabycia w biurze klubu.

Proszę o zapisywanie się na wizytę u Trenera prowadzącego.
Terminy badań lekarskich
09.10.17r poniedziałek godz 16.00
16.10.17r poniedziałek godz 16.00
15.11.17r środa godz 15.15

Dodano: 2017-09-29

Wspólne treningi z rodzicami

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym jest wspólny trening z rodzicami grupy 3 o godzinie 16:30. Kolejne treningi to: 27.09.2017 (środa) grupa 6
28.09.2017 (czwartek) grupy 7,4 oraz 5
29.09.2017 (piątek) grupa 2
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Dodano: 2017-09-25

Nasi zawodnicy w Mistrzowskich drużynach!

Ania Borowska i Piotrek Kuczera walczyli dziś wypożyczeni przez klub GKS Czarni Bytom! Obydwoje wygrali wszystkie swoje pojedynki, czyli po 3 walki! Gratulacje dla Podwójnego Mistrza Polski!!! Super, że zawodnicy Kejza Team dołożyli cegiełkę do tych wyników! Zapraszamy do przeczytania artykułu portalu rybnik.com.pl artykuł

Dodano: 2017-09-24

Złoto, srebro oraz piąte miejsce - to bilans po zakończonych w ten weekend Mistrzostwach Polski

W ten weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Opolu. Piotr Kuczera obronił po raz czwarty tytuł Mistrza Polski, Anna Borowska zdobyła srebrny medal a Zuzia Komarek uplasowała się na 5 miejscu. W zawodach brali udział również Andrzej Rawiak, Łukasz Wala oraz Paweł Kejza. Dla wszystkich zawodników ogromne gratulacje. Artykuł na portalu rybnik.com.pl link do artykułu

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334