Aktualności

PAWEŁ KEJZA MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW!

16 marca rozpoczęły sie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Bytomiu. Nasz klub reprezentowali Paweł Kejza oraz Wioletta Kuczera!
Paweł po trzech pewnie wygranych pojedynkach został Mistrzem Polski w kategorii 100kg, tym samym powtórzył wynik swojego Trenera oraz ojca Artura Kejzy, który był Mistrzem Polski Juniorów w 1994 i 1992 roku!
Z bardzo dobrej strony pokazała się również Wiola Kuczera, która po wyrównanym pojedynku półfinałowym dopiero w dogrywce musiała uznać wyższość swojej rywalki, Wiola miała szansę stanąć na najniższym stopniu podium, ale walkę o brazowy medal przegrała i ostatecznie zajęła V miejsce. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pokaże na co ją stać!
Serdecznie gratulujemy!

Dodano: 2018-03-18

3 medale podczas II Nastula Cup!

W sobotę trójka naszych reprezentantów uczestniczyła w turnieju według starych zasad judo - II Nastula Cup!
Mariusz Walendzewicz w kategorii 90kg(M1) zdobył ZŁOTY medal , Krzysztof Czupryna 66kg (M2) wywalczył BRĄZOWY medal , a swój udany debiut na zawodach zaliczył Tomasz Pogorzelczyk w kategorii 73kg (M2), który zajął PIERWSZE miejsce!
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia Judo dla dorosłych

Dodano: 2018-03-13

Srebro Anii w Warszawie

Na Pucharze Świata w Warszawie Ania zdobyła dziś SREBRNY medal!
Po trzech pewnie wygranych pojedynkach w finale przez jeden błąd musiała uznać wyższość swojej kadrowej rywalki. Niestety taki jest sport i jeden mały błąd pozbawił ją złota.
To kolejne zawody, gdzie Ania potwierdza swój wysoki poziom sportowy (15 zawodniczka światowego rankingu)! Przypominamy, że tydzień temu Ania była 5 na Grand Slamie w Düsseldorfie!

Dodano: 2018-03-03

Krótki reportaż o KejzaTeam

Zapraszamy do oglądania filmu dostępnego tutaj KejzaTeam

Dodano: 2018-02-26

Kolejne sukcesy naszych zawodników!

W Warszawie odbył się Puchar Polski Juniorek/ów, na których Nasi zawodnicy pod wodzą Trenera Michała Rzeszutka zdobyli następujące miejsca:
Paweł Kejza w kat. 100kg po czterech stoczonych walkach zdobył Brąz, a w kat. 63kg Wioletta Kuczera po dwóch wygranych i dwóch przegranych walkach zajęła V miejsce.
Był to bardzo dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Polski!