Aktualności

Życzenia świąteczne

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w Nowym Roku życzy Judo Kejza Team i przyjaciele.
Zajęcia w okresie 27-30.12.16 r. odbywają się bez zmian, jedynie w czwartek 29.12.16 r. o godz 18.00 zajęcia zostaną przeprowadzone wraz z rodzicami naszych pociech! W tym dniu (29.12.2016) zostanie połączona gr 3 i 5 Wszystkich chętnych rodziców zapraszamy tym bardziej, że będzie to okazja zgubienia kalorii po Świętach!

Dodano: 2016-12-23

Spotkanie opłatkowe w Kejza Team

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w spotkaniu opłatkowym Naszego klubu. Cieszymy się, że mogliśmy się jeszcze lepiej poznać i złożyć sobie świąteczne życzenia. Taki czas i chwile powodują, że klub Żyje i staje się silniejszy. Dziękujemy i zapraszamy do oglądania zdjęć ze spotkania w galerii.

Dodano: 2016-12-21

Zapraszamy do czytania artykułu rybnik.com.pl

Kolejny artykuł portalu rybnik.com.pl opisujący sukcesy judoków KejazaTeam dostępny pod linkiem artykuł

Dodano: 2016-12-17

Zapraszamy rodziców i zawodników na wspólną Wigilię

Zarząd Klubu ma zaszczyt zaprosić rodziców i zawodników na wspólną Wigilię, która odbędzie się dnia 21.12.2016 o godzinie 19:00 w siedzibie klubu.

Dodano: 2016-12-11

Całe podium Mistrzostw Polski dla Kejza Team. Walendzewicz - złoto, Czupryna - srebro i Bierza -brąz

Weterani Kejza Team Rybnik zakończyli w sobotę sezon startowy 2016 udziałem w XVI Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w Sobótce. Zgarnęli komplet medali – złoty srebrny i brązowy. W kategorii M1 (wiek od 30 do 34 lat) w wadze do 90 kg zwyciężył Mariusz Walendzewicz (nauczyciel w Technikum Informatycznym), który w finale po zażartej walce pokonał swojego stałego rywala, ustalając tym samym stan ich bezpośrednich pojedynków na 5:2. W kategorii M4 (45-49 lat) w wadze do 73 kg Krzysztof Czupryna (fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki) zdobył medal srebrny. Ostatecznie po pięciu pojedynkach uległ w finale zawodnikowi z Ukrainy, z którym tego dnia stoczył zwycięski pojedynek w eliminacjach. W tej samej kategorii wiekowej w wadze do 66 kg Andrzej Bierza ( nadsztygar w kopalni ROW RUCH Rydułtowy) zajął III miejsce. Sukces jest o tyle cenny, że startował on z urazem stawu barkowego. W turnieju nie brał udziału Maciej Marzec (Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych firmy AlzaCargo) kategoria M2, który na niedawnym – zwycięskim dla niego - turnieju w Czechach doznał urazu kolana.

Strona: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142