Aktualności

Kejza Team z pierwszym tytułem mistrza Polski. Piotr Kuczera obronił złoto mistrzostw Polski

Trzeci złoty medal z seniorskich mistrzostw Polski wywalczył niezwykle utalentowany Piotr Kuczera finał trwał 18 sekund. Gratulacje Kejza Team!
Więcej można przeczytać pod adresem Złoto Piotrka oraz pod linkiem Mistrzostwa Polski JUdo

Dodano: 2016-10-24

Kejza Team z pierwszym tytułem. Anna Borowska z brązowym medalem mistrzostw Polski

Wielkie gratulacje dla Anny Borowskiej za zdobycie Brązowego Medalu na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbywają się w Katowicach!!! Po wielu przeciwnościach przez, które przechodziła związanych ze zmianą barw klubowych, jest to olbrzymi sukces. Gratulujemy!!!

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługa rozdane!

Wśród wyróżnionych za wyniki z 2015r. została doceniona dwójka zawodników z naszego Klubu Anna Borowska została nagrodzona za: - III miejsce na Mistrzostwach Europy Młodzieży. Piotr Kuczera został nagrodzony za: - III miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów, - III miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów, - I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów. Wśród nagrodzonych zawodników znalazła się również Julia Kowalczyk, podopieczna Trenera Artura Kejzy w czasie, w którym zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów. Gratulujemy!
Więcej można przeczytac pod linkiem: Marszałek Województwa nagrodził rybniczan

Dodano: 2016-10-19

Dobre wieści z Oleśnicy!!!

Dziś na Otwartym Międzynarodowym Turnieju Juniorek i Juniorów, startowała trójka naszych reprezentantów. Ze złotym medal wraca Paweł Kejza w kategorii 100 kg, który wygrał wszystkie swoje pojedynki przed czasem! Niestety Łukasz Wala i Wiola Kuczera mieli mniej udany debiut w grupie juniorskiej. Wiola zwyciężyła jedynie pierwszy pojedynek. Łukasz odpadł w pierwszej rundzie. Warto jednak zauważyć, że są najmłodszym rocznikiem juniora. Gratulacje Kejza Team!