Firma Leon lokalny dostawca Internetu wspiera nasz klub

Miło nam poinformować że nowym partnerem klubu została firma LEON z Rybnika. Bardzo nas cieszy ten fakt szczególnie, że w przyszłym tygodniu w naszym klubie zostanie uruchomiony hostspot, właśnie dzięki Leon-owi. Zapraszamy na stronę leon.pl

Dodano: 2017-02-22

Mamy złoto - Puchar Świata w Rzymie

W dniu dzisiejszym w Rzymie odbywał się Puchar Świata. Piotrek Kuczera zdobył złoty medal pokonują w finale SAFGULIYEV Tural (Azerbejdżan). Walkę finałową można zobaczyć tutaj

Dodano: 2017-02-19

Otwarte Mistrzostwa Bytomia Jakub Stachowski - Brązowy Medal

Jakub Stachowski zawodnik klubu KEJZA TEAM na Otwartych Mistrzostw Bytomia zdobył trzecie miejsce. W kategorii wagowej startowało ośmiu zawodników - gratulacje. Widać, że młodzi zawodnicy są inspirowani starszymi, jak chociażby Piotrkiem czy Anią.

Dodano: 2017-02-21

TVP3 Katowice w Kejza Team

TVP3 Katowice kolejny raz przygotowała materiał w klubie KejzaTeam zapraszamy do oglądania od 7minuty i 37sekudny - materiał

Dodano: 2017-02-15

TVP3 Katowice w Żywcu na obozie.

Zapraszamy do oglądania materiału przygotowanego przez TVP3 Katowice. Judo od 3 minuty - materiał

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940