Aktualności

Całe podium Mistrzostw Polski dla Kejza Team. Walendzewicz - złoto, Czupryna - srebro i Bierza -brąz

Weterani Kejza Team Rybnik zakończyli w sobotę sezon startowy 2016 udziałem w XVI Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w Sobótce. Zgarnęli komplet medali – złoty srebrny i brązowy. W kategorii M1 (wiek od 30 do 34 lat) w wadze do 90 kg zwyciężył Mariusz Walendzewicz (nauczyciel w Technikum Informatycznym), który w finale po zażartej walce pokonał swojego stałego rywala, ustalając tym samym stan ich bezpośrednich pojedynków na 5:2. W kategorii M4 (45-49 lat) w wadze do 73 kg Krzysztof Czupryna (fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki) zdobył medal srebrny. Ostatecznie po pięciu pojedynkach uległ w finale zawodnikowi z Ukrainy, z którym tego dnia stoczył zwycięski pojedynek w eliminacjach. W tej samej kategorii wiekowej w wadze do 66 kg Andrzej Bierza ( nadsztygar w kopalni ROW RUCH Rydułtowy) zajął III miejsce. Sukces jest o tyle cenny, że startował on z urazem stawu barkowego. W turnieju nie brał udziału Maciej Marzec (Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych firmy AlzaCargo) kategoria M2, który na niedawnym – zwycięskim dla niego - turnieju w Czechach doznał urazu kolana.

Dodano: 2016-12-11

Wizyta Wiceprezydenta Piotra Masłowskiego

W dniu wczorajszym nasz klub odwiedziły władze Rybnika w osobie Wiceprezydenta Piotra Masłowskiego. Cieszymy się, że miasto o nas pamięta i wspiera w budowaniu mocnego klubu gdzie ciężką pracą hartujemy nasze ciała i ducha. Dziękujemy za wsparcie i odwiedziny - zapraszamy na wspólny trening.

Dodano: 2016-12-09

Mikołaj w Kejza Team

W dniu wczorajszym wielkie święto(szczególnie naszych najmniejszych pociech). I z tej okazji również w Kejza Team można było spotkać owego świętego, który obdarował wszystkie dzieci słodyczami.

Dodano: 2016-12-07

Kolejna grupa i trening "Rodzice i dzieci razem na macie"

Cieszymy się, że na dzisiejszym wspólnym treningu było jeszcze więcej osób niż wczoraj. Trening upłynął nam na wspólnej zabawie i integracji - myślę, że to bardzo dobrze spędzony czas ze swoimi pociechami. Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii. Dzisiaj również był filmik który dostępny jest po linkiem film

Dodano: 2016-12-02

Wspólny trening rodziców i dzieci

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy cykliczne treningi "Rodzice i dzieci razem na macie". Trener Kejza kolejny raz wprowadza skuteczne oraz innowacyjne metody treningu. Raz w miesiącu grupy dzieci będą miały trening wspólnie z rodzicami jest to doskonała okazja na integracje oraz jeszcze lepsze poznanie swojej pociechy. W chaosie dnia codziennego uciekają nam chwile, a to jest znakomita okazja na zatrzymanie się i zabawę z naszym największym skarbem jakim jest dziecko. Są to chwile, które na zawsze zostają w naszych umysłach i sercach. A dla dorosłych to dodatkowa okazja i pretekst aby się dotlenić i poprawić kondycję, która w widoczny sposób wpłynie na nasze samopoczucie. Dzisiaj odbył się pierwszy taki trening, jutro kolejny już o godzinie 16:30. Zapraszamy wszystkich do trenowania. W galerii można zobaczyć zdjęcia z dzisiejszego treningu. Zapraszamy do obejrzenia również krótkiego filmu z tego treningu - film

Dodano: 2016-12-01

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Kejza Team Rybnik