Aktualności

Mamy złoto - Puchar Świata w Rzymie

W dniu dzisiejszym w Rzymie odbywał się Puchar Świata. Piotrek Kuczera zdobył złoty medal pokonują w finale SAFGULIYEV Tural (Azerbejdżan). Walkę finałową można zobaczyć tutaj

Dodano: 2017-02-19

Otwarte Mistrzostwa Bytomia Jakub Stachowski - Brązowy Medal

Jakub Stachowski zawodnik klubu KEJZA TEAM na Otwartych Mistrzostw Bytomia zdobył trzecie miejsce. W kategorii wagowej startowało ośmiu zawodników - gratulacje. Widać, że młodzi zawodnicy są inspirowani starszymi, jak chociażby Piotrkiem czy Anią.

Dodano: 2017-02-21

TVP3 Katowice w Kejza Team

TVP3 Katowice kolejny raz przygotowała materiał w klubie KejzaTeam zapraszamy do oglądania od 7minuty i 37sekudny - materiał

Dodano: 2017-02-15

TVP3 Katowice w Żywcu na obozie.

Zapraszamy do oglądania materiału przygotowanego przez TVP3 Katowice. Judo od 3 minuty - materiał

Puchar Polski Seniorów

Dzisiaj dobry dzień, zawodnicy naszego klubu "Kejza Team" Rybnik: Anna Borowska kat 57kg i Piotrek Kuczera 90kg zdobyli ZŁOTE medale Pucharu Polski Seniorów. Paweł Kejza kat 100kg zdobył 7 miejsce! Zuzanna Komarek kat 57kg doznała urazu stawu łokciowego i została wycofana z zawodów! Gratulacje dla całej ekipy! Brawo Brawo!!! Rybnicka Moc!! Klasyfikacja drużynowa dostępna tutaj Podziękowania dla: Miasta Rybnik PRB ERBUD MaxBud KOLEJARZ BEST FOR YOU Dziękujemy za doping naszych kibiców!!!!

Dodano: 2017-02-11

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334