Aktualności

Piotr Kuczera zdobywa brązowy medal Pucharu Europy

BRAWO!!! Piotr Kuczera przed Mistrzostwami Świata w ostatnim turnieju kontrolnym zdobył brązowy medal w Pucharze Europy Seniorów, które odbyły się w SAARBRÜCKEN, NIEMCY Piotrek stoczył 6 walk z czego jedną przegrał, a pozostałe wygrał. Cieszy wygrana o brązowy medal z Toth Krisztianem, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy Seniorów. Jeszcze raz wielkie gratulacje. Zapraszamy do krótkiego artykułu na stronie Polskiego Związku Judo artykuł Jedna z walk Piotrka z MEIER Tobias (SUI) zakończona rzutem de ashi barai walka

Dodano: 2017-07-16

Puchar Europy Juniorów Gdynia

Zuzanna Komarek zdobyła V miejsce!
Pokonała 3 zawodniczki i uległa w 2 pojedynkach z dwoma późniejszymi medalistkami! Brawa dla Zuzi! Następnym razem będzie medal.
Reprezentował nas również Łukasz Wala, który po prawie 7 minutowym pojedynku uległ Belgowi jednak walczył dzielnie!
W wadze do 100 kg rywalizował Paweł Kejza. Swoją pierwszą walkę zakończył zwycięsko ipponem, niestety w drugiej walce uległ Rosjaninowi i odpadł z turnieju. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem portalu rybnik.com.pl artykuł

Dodano: 2017-07-13

Pozdrowienia z Gdynii

Grupa pierwsza od poniedziałku trenuje na międzynarodowym campie po Pucharze Europy w Gdyni. Dzisiaj ostatni trening.
Dziękujemy za wsparcie Miastu Rybnik bez którego nie moglibyśmy uczestniczyć i rywalizować całą pierwszą grupą z zagranicznymi ekipami!

Nasi zawodnicy w Team100

Dwoje zawodników Kejza Team Rybnik w team100!
Nasi zawodnicy zostali zakwalifikowani do programu Ministerstwa Sportu i Turystyki wspierającego młodych i perspektywicznych zawodników. Dziękujemy Ministrowi Witoldowi Bańce za taką wspaniała inicjatywę!
Dziś na Inauguracji programu dla 100 najlepszych młodych sportowców przemawiała Pani Premier Beata Szydło, Pan Minister Witold Bańka oraz Prezes polskiej Fundacji Narodowej Cezary Jurkiewicz.
Ania Borowska po spotkaniu rusza na obóz Kadry Narodowej do Gizycka, natomiast Piotrek Kuczera od 30.06 będzie ćwiczył z Kadrą Narodową Seniorów we Władysławowie!

Dodano: 2017-06-22

Komunikat

Prosimy wszystkich zawodników wyjeżdżających na zgrupowanie klubowe do Jastrowia Wielkopolskiego o odbiór kart kolonijnych u Trenera. Dokonanie wpłaty pozostałej należności za obóz sportowy na konto klubowe do dnia 15.07.17 r - z dopiskiem (obóz klubowy) Jeżeli ktoś z państwa chciałby dokonać wpłatę w innym terminie proszę o ustalenie terminu pod nr. tel 575 510 005 Informacja co do godziny wyjazdu i zbiórki zawodników wyjeżdżających na zgrupowanie zostanie podana na stronie klubu do końca miesiąca lipca.
Zawodnicy gr I wyjeżdżająca na zgrupowanie do Żywca na obóz Kadry Wojewódzkiej proszę o dokonanie wpłat na konto klubu do 27.06.17 r. - z dopiskiem (obóz Żywiec)