Aktualności

Medale Mistrzostw Węgier

Weterani z KejzaTeam nie odpuszczają. W sobotę 25 marca 2017 r. w Szazhalombatta k. Budapesztu odbyły się XIX. OTWRTE MISTRZOSTWA WĘGIER w JUDO MASTERS. Wzięło w nich udział ok. 300 uczestników z 15 krajów. Wśród polskiej ekipy byli zawodnicy z KejzaTeam Rybnik. Nasi weterani zdobyli złoto i brąz. Obaj stoczyli po 3 walki. Krzysztof Czupryna (kat. M4 - 66kg) zwyciężył w swojej kategorii, wszystkie walki kończąc przed czasem. Mariusz Walendzewicz (nawiasem mówiąc dla węgierskiej spikerki to imię i nazwisko okazało się niemożliwe do wymówienia) pierwszą walkę wygrał w dogrywce po zaciętym boju (GS), drugą przegrał po udanym kontrataku przeciwnika, a trzecią dość gładko wygrał przed czasem. Turniej ten był jednym ze sprawdzianów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Zagrzebiu. Prezentacja

Dodano: 2017-03-29

Bartek Andrzejewski siódmy w Pucharze Polski Juniorów Młodszych

W miniony weekend Bartek Andrzejewski zdobył 7 miejsce w Pucharze Polski Juniorów młodszych kat 66kg w Suchym Lesie. Należy dodać że w tej kategorii startowało 63 zawodników Bartek 4 pojedynki wygrał a 2 przegrał jest to pierwszy start Bartka w zawodach ogólnopolskich po prawie 8 miesięcznej przerwie ( kontuzja ). Brawo Bartek!

Dodano: 2017-03-27

Złoto i Brąz w Pucharze Świata w Casablance

W miniony weekend w Casablance odbył się Pucha Świata. W sobotę Anna Borowska wywalczyła złoty medal natomiast w niedzielę Piotr Kuczera zdobył brązowy medal. Gratulacje!! Regionalne portale internetowe rozpisały się wynikach naszych zawodników: artykuł o Piotrku artykuł o Anii

Dodano: 2017-03-20

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Wyniki pierwszej eliminacji do OOM w Bytomiu:
Bartek Andrzejewski kat 66 kg 5 miejsce, Kuba Marzec 5 miejsce i Ania Bober 7 miejsce trzymamy kciuki w 2 rzucie eliminacji! Dziękujemy Trenerowi Michałowi Rzeszutek za profesjonalna opiekę.

Dodano: 2017-03-22

Judo Open Nastula Cup - Weterani z medalami

Dobry początek sezonu 2017 Weteranów z Kejza Team W sobotę 11 marca 2017 r. w Łomiankach k. Warszawy odbył się Pierwszy Otwarty Turniej Judo NASTULA CUP, na którym Krzysztof Czupryna (66 kg) w kat.M2 (40-49 lat) zdobył I miejsce, a Mariusz Walendzewicz (90 kg) w kat. M1 (30-39 lat) trzecie miejsce. Turniej sędziowany był według starych przepisów, dopuszczających chwyty za nogi: prezentacja film

Dodano: 2017-03-12

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334