TOP 10 IPPONS | Grand Prix Tashkent 2017 | JudoHeroes

Zapraszamy do oglądania top 10. Nasza złota Ania jest na miejscu drugim top 10

Dodano: 2017-10-16

Srebny medal Pawła Kejzy

Z OLEŚNICY WRACAMY ZE SREBREM! Na Międzynarodowych Mistrzostwach Oleśnicy reprezentowało nas 4 zawodników! Najlepiej spisał się Paweł Kejza, który po dwóch pewnie wygranych walkach uległ dopiero w finale reprezentantowi Niemiec i tym samym zajął drugie miejsce. Dobrze zaprezentowała się również Wiola Kuczera, która dwa pojedynki wygrała i tym samym zawalczyła w półfinale, gdzie niestety przegrała. Walkę o brązowy medal również przegrała i ostatecznie zajęła V miejsce. Startował również Łukasz Wala, który wycofał się z turnieju z powodu kontuzji oraz Jakub Marzec Gratulacje dla naszych zawodników!
Artykuł rybnik.com.pl medal w Oleśnicy

Dodano: 2017-10-09

Złoto Anny Borowskiej

ANIA BOROWSKA WYGRYWA GRAND PRIX W TASZKENCIE! Jest to pierwszy złoty medal z zawodów cyklu Grand Prix w historii Rybnika! Artykuł dostępny również na rybnik.com.pl złoto Anny Borowskiej
Zapraszamy również do oglądania dekoracji Anii dekoracja

Mistrzostwa Świata Weteranów Olbia za nami

MISTRZOSTWA ŚWIATA WETERANÓW TO JUŻ HISTORIA! Kejza Team miał dwóch reprezentantów - Krzysztofa Czuprynę, którym zwyciężając 3 pojedynki i przegrywając 2 w kategorii m4 do 66 kg WYWALCZYŁ 7 MIEJSCE! Reprezentował nas również Mariusz Walendzewicz w kategorii m2 do 81 kg, który wygrał jedną walkę i jedną przegrał odpadając z turnieju. Artykuł rybnik.com.pl dostępny tutaj

Warsaw Judo Open

Największy turniej w Polsce Warszawa 2017 za nami!!! W tych zawodach brało udział 1807 zawodników!!! Najlepiej z naszego klubu wypadli; Paweł Kejza Brązowy medal 100kg junior U20 Łukasz Wala V miejsce kat 73kg junior U20 wielkie pochwały należą się Łukaszowi który wygrał 4 pojedynki z 6 widać postępy u tak młodego zawodnika!!!

Strona: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142