Aktualności

Trzy razy złoto w Krakowie w Pucharze Polski Weteranów

Krzysztof Czupryna wygrywa dwie kategorie wagowe 66kg i 73kg natomiast Mariusz Walendzewicz wygrywa kategorię 90kg - Gratulacje

Dodano: 2017-11-04

Czupryna obronił tytuł Mistrza Czech

Nasz Multimedalista Weteranów nie odpuszcza!!! Światowy Dzień Judo w Pradze Krzysztof Czupryna jedynym reprezentantem Polski na XIII Międzynarodowych Mistrzostwach Czech.. Efekt? Puchar jedzie do Kejza Team Rybnik - Gratulacje

Dodano: 2017-10-29

TOP 10 IPPONS | Grand Prix Tashkent 2017 | JudoHeroes

Zapraszamy do oglądania top 10. Nasza złota Ania jest na miejscu drugim top 10

Dodano: 2017-10-16

Srebny medal Pawła Kejzy

Z OLEŚNICY WRACAMY ZE SREBREM! Na Międzynarodowych Mistrzostwach Oleśnicy reprezentowało nas 4 zawodników! Najlepiej spisał się Paweł Kejza, który po dwóch pewnie wygranych walkach uległ dopiero w finale reprezentantowi Niemiec i tym samym zajął drugie miejsce. Dobrze zaprezentowała się również Wiola Kuczera, która dwa pojedynki wygrała i tym samym zawalczyła w półfinale, gdzie niestety przegrała. Walkę o brązowy medal również przegrała i ostatecznie zajęła V miejsce. Startował również Łukasz Wala, który wycofał się z turnieju z powodu kontuzji oraz Jakub Marzec Gratulacje dla naszych zawodników!
Artykuł rybnik.com.pl medal w Oleśnicy

Dodano: 2017-10-09

Złoto Anny Borowskiej

ANIA BOROWSKA WYGRYWA GRAND PRIX W TASZKENCIE! Jest to pierwszy złoty medal z zawodów cyklu Grand Prix w historii Rybnika! Artykuł dostępny również na rybnik.com.pl złoto Anny Borowskiej