Aktualności

Turniej w Berlinie zdobyty przez zawodników Kejza Team

Grupa Weteranów wraca z Berlina z czterema medalami! W dniu 25 listopada dwóch naszych Mastersów startowało w Internationale Luftfahrt Turnament w Berlinie. Krzysztof Czupryna stoczył 3 walki zdobywając złoty medal w kategorii wagowej do 66 kg powyżej 40 lat, Mariusz Walendzewicz wysoko zawiesił sobie poprzeczkę startując w 3 kategoriach. Po stoczeniu 10 walk zajął kolejno: w grupie Seniorów do 81 kg złoty medal , w grupie Masters do 81 kg brązowy medal oraz w w kategorii wagowej do 90 kg srebrny medal . Gratulujemy! Rybnik.com.pl znów o nas pisze artykuł

Dodano: 2017-11-27

Otwarte Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo

Nasi młodzi zawodnicy ponownie pokazali pazur!!! Tym razem na Otwartych Mistrzostwach Miasta Mysłowice w Judo.
Złoty medal zdobył KAWALLA ŁUKASZ
Srebrny medal zdobyła BANASIEWICZ DARIA
Brązowe medale zdobyli KOWALSKI MATEUSZ i KRYKOWSKI DAWID
Piąte miejsce, tuż za podium zdobył MATCZAK MIKOŁAJ
Startowali również KALETKA EWA i SZOPNIEWSKI RAFAŁ
Podziękowania dla rodziców za SUPER doping! Gratulacje!

Dodano: 2017-11-26

Dwa medale w drużynowych Mistrzostwach Polski

Dwie zawodniczki Kejza Team wywalczyły dwa medale w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw!!!
W sobotę Anna Borowska wygrała dwie walki w meczach z drużynami województwa mazowieckiego, zwycięstwa były przez ippon. Nasze województwo zostało Mistrzami Polski Seniorów!
Dziś w drużynie juniorskiej dla województwa śląskiego walczyła Zuzanna Komarek. Wygrała dwa pojedynki, jeden przegrała. Nasze województwo w kategorii junior zdobyło drugie miejsce!
Gratulacje!

Międzynarodowy turniej dzieci

Miło nam poinformować, że dzisiaj nasi najmłodsi zawodnicy startowali w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci w Sosnowcu! Cieszymy się bardzo, że rośnie nowe pokolenie Rybnickiego Judo i naszego klubu!

Dodano: 2017-11-19

Ania Borowska piąta na Grand Prix w Hadze!

Po pierwszym pewnie wygranym pojedynku, Ania w ćwierćfinale zmierzyła się z LIBEER Mina, niestety prowadząc walkę na wazari 17s przed końcem dostała 3 karę i tym samym przegrała ten pojedynek. Następną walkę wygrała przez dyskwalifikacje przeciwniczki ponieważ zawodniczka próbowała wykonać rzut z dźwignią. W walce o brązowy medal spotkała się z LO GIUDICE Martina i po prawie 3 min dogrywki tego dnia lepsza okazała się Włoszka. Przypominamy, że Ania w ostatnim czasie wygrała turniej w Taszkencie oraz zajęła 7 miejsce podczas Grand Slamu w Abu Dhabi! Gratulujemy!

Strona: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142