Odwiedziny w urzędzie miasta

Korzystając z dzisiejszego święta Trener Artur Kejza oraz Piotr Kuczera odwiedzili Urząd Miasta w Rybniku! Mamy nadzieję, że prezenty się podobają oraz pozdrawiamy Prezydenta Piotr Kuczera, który również pełnił dzisiaj funkcję Mikołaja

Dodano: 2017-12-07

Mikołajkowy Turniej dzieci

Po raz kolejny nasi najmłodsi zawodnicy nie zawiedli!!! Na Turnieju Mikołajkowym w Gliwicach zdobyliśmy następujące wyniki:
Mateusz Kowalski
Startowali również Daria Banasiewicz i Jacek Szopniewski! Gratulujemy wszystkim za emocjonujące walki, a Grupie Wsparcia czyli naszym rodzicom za super doping!

Dodano: 2017-12-04

Turniej w Berlinie zdobyty przez zawodników Kejza Team

Grupa Weteranów wraca z Berlina z czterema medalami! W dniu 25 listopada dwóch naszych Mastersów startowało w Internationale Luftfahrt Turnament w Berlinie. Krzysztof Czupryna stoczył 3 walki zdobywając złoty medal w kategorii wagowej do 66 kg powyżej 40 lat, Mariusz Walendzewicz wysoko zawiesił sobie poprzeczkę startując w 3 kategoriach. Po stoczeniu 10 walk zajął kolejno: w grupie Seniorów do 81 kg złoty medal , w grupie Masters do 81 kg brązowy medal oraz w w kategorii wagowej do 90 kg srebrny medal . Gratulujemy! Rybnik.com.pl znów o nas pisze artykuł

Dodano: 2017-11-27

Otwarte Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo

Nasi młodzi zawodnicy ponownie pokazali pazur!!! Tym razem na Otwartych Mistrzostwach Miasta Mysłowice w Judo.
Złoty medal zdobył KAWALLA ŁUKASZ
Srebrny medal zdobyła BANASIEWICZ DARIA
Brązowe medale zdobyli KOWALSKI MATEUSZ i KRYKOWSKI DAWID
Piąte miejsce, tuż za podium zdobył MATCZAK MIKOŁAJ
Startowali również KALETKA EWA i SZOPNIEWSKI RAFAŁ
Podziękowania dla rodziców za SUPER doping! Gratulacje!

Dodano: 2017-11-26

Dwa medale w drużynowych Mistrzostwach Polski

Dwie zawodniczki Kejza Team wywalczyły dwa medale w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw!!!
W sobotę Anna Borowska wygrała dwie walki w meczach z drużynami województwa mazowieckiego, zwycięstwa były przez ippon. Nasze województwo zostało Mistrzami Polski Seniorów!
Dziś w drużynie juniorskiej dla województwa śląskiego walczyła Zuzanna Komarek. Wygrała dwa pojedynki, jeden przegrała. Nasze województwo w kategorii junior zdobyło drugie miejsce!