LOGO

JUDO CENTER CLUB

Złoto MP dla Ani i Piotrka

×

PIOTR KUCZERA PIĄTY RAZ ZDOBYWA MISTRZOSTWO POLSKI SENIORÓW! 

Po emocjonujących walkach nasz zawodnik Piotr Kuczera zdobył wczoraj złoto na 63 Mistrzostwach Polski Seniorów. Z kolei przedwczoraj w pięknym stylu Mistrzostwo Polski wywalczyła Anna Borowska wygrywając w finale z Julią Kowalczyk. Nasz klub reprezentowali również Paweł Kejza i Andrzej Rawiak, którzy odpadli z turnieju w eliminacjach. Dla wszystkich reprezentantów – Gratulacje.

Kolejny raz nasi klubowicze z Kejza Team dopisali i wspierali naszych zawodników.
Dziękujemy wszystkim za cudowny doping! 

Nasz klub w klasyfikacji generalnej zawodów zajął 3 MIEJSCE! 

Dzisiaj trwają Drużynowe Mistrzostwa Polski i nasi złoci medaliści będą wspierać dwie śląskie drużyny: Ania Borowska wystartuje razem z GKS „Czarnymi” Bytom, a Piotr Kuczera będzie reprezentował AZS AWF Katowice

 22 września 2019
Judoka