LOGO

JUDO CENTER CLUB

Kejza Team na Grand Prix w Budapeszcie!

×

Nasi zawodnicy walczyli w ich pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich.

Anna Borowska pierwszego dnia zawodów wywalczyła VII miejsce! Ania jako 16-sta zawodniczka światowego rankingu startowała jako rozstawiana z numerem 8.

Pierwszą walkę wygrała pewnie z byłą brązową medalistką Mistrzostw Świata Verhagen S. (NED, Czelabińsk 2014r.). Kolejny pojedynek stoczyła z Elzenan L. (EGY) i również rozstrzygnęła go na swoją korzyść. W ćwierćfinale spotkała się z multimedalistką Mistrzostw Europy, rozstawianą z numerem pierwszym na tych zawodach Niemką Stoll T. Niestety, po dobrej walce, przegrała.

W walce repasażowej uległa 11 zawodniczce światowego rankingu, pochodzącej z Kanady Klimkait J. Cieszymy się z pierwszych punktów w rankingu olimpijskim i widocznego w walkach progresu.

W sobotę w rywalizacji wziął udział Piotr Kuczera.

W pierwszym pojedynku wylosował Japończyka Kobayashi Y. Niestety walka nie zakończyła się na korzyść naszego zawodnika i Piotrek odpadł z rywalizacji. Mamy nadzieje, że na zbliżających się Mistrzostwach Świata, Piotrek pokaże swoje umiejętności!